Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Výživový specialista | Krabičková dieta LINIEBOX

Výživový specialista

Josef Bittner – výživový specialista

Správné životosprávě a sportu se věnuji od 20 let. V oblasti životosprávy se zaměřuji na sestavování individuálních jídelníčků s postupnou úpravou životosprávy, protože zastávám názor a praxe mi potvrdila, že naše tělo nemá rádo skokové změny, které můžou vést k hladovění a dalším nežádoucím účinkům. Postupná úprava vašeho jídelníčku je správná cesta, jak se dostanete na vaši váhu a tu si především dokážete dlouhodobě udržet.

V oblasti sportu se zaměřuji především na zpevnění břišních a zádových svalů, jejichž strnulost a oslabení jsou hlavní příčinou bolesti zad osob nejen se sedavým zaměstnáním. Místo prášků na bolest je lepší pohyb adekvátní vaší aktuální fyzické kondici. Více informací.

Stávajícím i novým klientům společnosti LINIEBOX nabízím 50% slevu na Vstupní konzultaci a dalších 5% na všechny ostatní služby Vitality Brno včetně již zlevněných
Výhodných balíčků.

Vstupní konzultace je užitečná především pro ty klienty, kteří váhají s výběrem "toho svého" správného jídelníčku. Věřte mi, že pokud objednáte jídelníček vytvořený na 5.000 kJ/denně a měli byste mít 7.000 kJ/denně, tak si celou změnu znepříjemníte hned na začátku, protože budete mít hlad a dřív nebo později se vrátíte k životosprávě, která vás dovedla k nadváze a "své peníze vyhodíte z okna".

Přijďte se poradit aby průběh změny vaší životosprávy byl správný a postupný. Změny proběhnou přirozeně a plynule bez hladovění. Vy se dostanete na svoji váhu a hlavně si ji dlouhodobě udržíte.

Kontakt:
mobil: 775 117 677
email: jb@vitalitybrno.cz
www.vitalitybrno.cz

Domluvte si konzultaci i v případě, pokud máte nějaké nejasnosti v oblasti výživy a sportu, abyste získali jistotu, že si své cíle splníte a vše proběhne jak očekáváte.
Rád se s vámi setkám.
Josef Bittner

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás