Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Uchování a čerstvost jídel | Krabičková dieta LINIEBOX

Uchování a čerstvost jídel

Čerstvost surovin je naší prioritou. Proto je odebíráme od místních pěstitelů, výrobců a dodavatelů, o kterých víme, že je nám dodají čerstvé. Exotické plodiny nakupujeme přímo od dovozců. Potraviny skladujeme v patřičných prostorách zařízenímy moderními technologiemi, kde pečlivě kontrolujeme teplotu a vlhkost. Na kvalitu výchozích surovin dbáme každý den.

Naše jídla sice mají lhůtu spotřeby delší než jak je uvedena jejich konzumace podle jídelníčku (na 5 dní předem). Přesto raději doporučujeme jejich spotřebu právě v den stanovený jídelníčkem. Jídelníček je sestaven tak, že trvanlivější strava je určena ke konzumaci až na konci týdne a naopak. Šokové zchlazení jídla před balením zaručuje jeho trvanlivost a vhodnost ke konzumaci i pátý den po doručení. Nevěříte? Nabízíme vám možnost objednání zkušebního týdne s dovozem po Brně a Praze zdarma!Jak správně uskladňovat a připravovat krabičkovou dietu
Jídla programu hubnutí LINIEBOX uchovávejte zásadně v lednici. Nezamrazujte je. Po převzetí dejte krabičky ihned do lednice. Vhodnější je horní, chladnější část. Jídlo je balené do úzkých velmi skladných krabiček. Týdenní balíček vám tak zabere jen menší část prostoru chladničky. Pokud vám nebude některé jídlo z nějakého důvodu po chuti, může jej sníst kdokoliv jiný.

Jedno jídlo neohřívejte několikrát, pouze jednou. Pokud z nějakého důvodu nedáváte přednost ohřevu jídla v mikrovlnné troubě, případně tuto nemáte, vyjměte jídlo z krabičky a ohřejte jej podle vlastního uvážení.

Mnoho našich spokojených klientů nám potvrzuje dobrou volbu pětidenního režimu dodávky jídel, který jim zcela vyhovuje.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás