Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
On-line jídelníček | Krabičková dieta LINIEBOX

On-line jídelníček

Chcete zhubnout, ale nejste z Brna či okolí? Chcete si jídlo připravovat sami? Nemáte čas, chuť ani trpělivost studovat odborné knížky o výživě a sestavovat si jídelníček sami? V případě, že potřebujete zhubnout, zlepšit zdravotní stav nebo ozdravit Vaše stravování, je právě pro Vás určen individuálně připravený osobní jídelníček.



Osobní online jídelníček je určený pro ty, kdo chtějí:

 • upravit svoji váhu
 • zhubnout několik kilogramů podkožního tuku
 • jíst zdravě a přitom zhubnout kilogramy
 • udržovat svoji váhu
 • celkově vylepšit svůj životní styl a začít se stravovat „zdravě“
 • zlepšit své stravovací návyky
 • zlepšit svůj zdravotní stav (snížení cholesterolu, úprava krevního tlaku, diabetes …)
 • získat pár nápadů, jak lze jejich jídelníček rozšířit, zpestřit a doplnit
Dietní jídelníček po internetu je sestavován nutričním poradcem na základě Vámi vyplněného dotazníku. Jídelníček respektuje nejen vaše přání a cíle, kterých chcete dosáhnout, ale také váš životní styl, fyzickou aktivitu i denní režim. Jedná se nejen o redukční a dietní jídelníček, ale i ozdravení a vylepšení vašeho stávajícího stravování za účelem prevence zdraví a lepší kondice. Umožní vám zhubnout trvale, ale nebudete otrokem dopředu naplánovaného stravování. Jídelníček, který obdržíte, je sestaven tak, aby vás jeho dodržování co nejméně omezovalo v běžném životě, a aby se stal vaší přirozeností spíše než něčím, na co musíte neustále myslet.

Užitečné informace
Nejen že vám připravíme správný jídelníček, ale i poradíme, jak jej použít jako vzorový jídelníček do budoucna. Upravíte si ho podle vlastní chuti při zachování všech výživových kvalit. Online osobní jídelníček obsahuje informace jaké potraviny jíst máte, kterým se vyhnout úplně, které můžete jen někdy a proč, jak řadit jídla během dne, jak často jíst a proč... Kromě toho se však díky našemu jídelníčku naučíte, jak řešit takové situace, jako jsou pracovní rauty a večeře, stravování o dovolené apod. Jen trvalá změna stravovacích návyků vám umožní udržet si žádanou váhu. Jakmile se vrátíte k vašemu starému stravování, vrátí se s ním i staré špíčky. Stravujte se podle vašeho individuálního jídelníčku a budete se moci trvale správně stravovat a hlavně trvale zhubnout.

Co hotový jídelníček obsahuje?
Náš nutriční poradce vyhodnotí Vaše stravovací návyky a celkový životní styl na základě doplněného dotazníku a sestaví podrobný jídelníček přímo pro vás. Jídelníček obdržíte na CD, které obsahuje:
 • vyjádření k Vašemu současnému stravování - zhodnocení vašich návyků ve stravování, doporučení, co změnit a co se vám naopak daří
 • doporučení nutričního poradce - plán a doporučení pro Vaší redukci váhy, zlepšení zdravotního stavu apod., skupiny potravin, které byste do jídelníčku měli zařazovat co nejčastěji, informace o pitném režimu,
 • jídelní plán na 28 dní – jedná se o přesně rozepsaný jídelníček na jednotlivé dny a denní jídla, včetně snídaní a svačin. Vždy máte přesně určeno i množství potravin a u hlavních receptů i podrobnou přípravu pokrmů
 • fotografie jídel, která jsou v jídelníčku zahrnuta
 • získáte i další tipy na něco malého k zakousnutí

Začněte hubnout a OBJEDNEJTE SI online jidelníček ještě dnes.   Objednat

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás