Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Kolik zhubnete a za jak dlouho? | Krabičková dieta LINIEBOX

Kolik zhubnete a za jak dlouho?

0,5 až 1kg za týden, 6 až 12 kg za tři měsíce – tolik můžete zhubnout s hubnoucím programem LINIEBOX. Zhubnout a udržet si váhový úbytek je skutečně možné, jen nesmíte očekávat, že zhubnete přes noc. Při snižování váhy si stanovte reálné cíle v souladu se zásadami zdravého hubnutí. Ideální váhový úbytek je v mezích 0,5 – 1 kg za týden.

Hubnout rozhodně neznamená hladovět. Naopak. Pokud začnete jíst pravidelně, předejdete pocitu hladu a snížíte tak riziko nárazového příjmu potravy. Účinným řešením je krabičková dieta LINIEBOX - 5 porcí chutných jídel denně, které byste měli jíst v pravidelných intervalech cca 3 hodin. Za 12 týdnů by se měl dostavit ideální váhový úbytek – zhubnutí o 6 až 12 kg. A to se jedná o hubnutí bez cvičení!

Jak zhubnout bez jojo efektu
Přirozeným průvodcem radikálních diet je právě jojo efekt. Většina programů se soustředí právě na redukci váhy, ale ne už na její udržení. Program hubnutí LINIEBOX je přizpůsoben pro trvalé udržení optimální váhy bez jojo efektu. Doporučujeme nezkoušet zázračné „turbo diety“, které slibují větší váhový úbytek v krátkém čase. Pokud snadno zhubnete, neznamená to ještě, že si automaticky zredukovanou váhu udržíte. Je důležité se po skončení hubnutí nevracet k původním stravovacím i pohybovým návykům. Ve většině případů to znamená, že se kila zase vrátí. A časté výkyvy váhy se mohou projevit na vašem zdraví.

S programy LINIEBOX můžete zhubnout trvale, nemusíte počítat kilojouly, veškeré jídlo budete mít na celý týden předem nachystané. Stačí se jen řídit přiloženým jídelníčkem co kdy sníst. Je to jednoduché, chutné, zdravé a funguje to. Přečtěte si příběhy lidí, kterým programy LINIEBOX pomohly.

Chcete jednoduše zjistit kolik kilogramů máte navíc - vyzkoušejte náš BMI kalkulátor.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás