Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Balení a rozvoz jídel | Krabičková dieta LINIEBOX

Balení a rozvoz jídel

Hlavní jídla programu hubnutí LINIEBOX jsou balena tak, aby si trvale udržela svůj vzhled, chuť a poživatelnost, např. při dopravě se nemíchala omáčka s přílohou apod.

Samozřejmostí je dodržování všech hygienických standardů. K tomu používáme jednorázové plastové krabičky různých velikostí. Uvnitř jsou krabičky rozděleny na několik prostorů, do nichž je jídlo umístěno tak, aby se dostalo ke strávníkovi nepromíchané.

Na obalu záleží!

Krabičky jsou zavařeny tenkou fólií, která jde jednoduše z krabičky odstranit. Každé balení je velmi skladné, a tak vám v ledničce nezabere tolik místa. Jednotlivé krabičky jsou pro přehlednost opatřeny označením dne a druhu jídla, např. Pondělí, oběd. Snadno tak poznáte, kdy máte co jíst. Snídaně a svačiny pro daný týden nejsou baleny jednotlivě, a to z kapacitních důvodů skladování. Snídaně jsou zabaleny samostatně a svačiny také. Skladba, popisky a umístění jídla vychází z jídelníčku. Ten je také součástí balení. Váš osobní jídelníček na aktuální týden si můžete umístit na lednici a mít jej stále na očích.

Doporučujeme jídla ohřívat v mikrovlnné troubě. Pokud jídlo budete ohřívat přímo v krabičce, propíchněte na několika místech vrchní fólii.Chcete pomoci životnímu prostředí? Třiďte odpad!
V Brně nově nabízíme svoz prázdných plastových obalů LINIEBOX.

Každý, komu není lhostejné životní prostředí, může v neděli při dovozu krabiček LINIEBOX předat řidiči prázdné a umyté obaly od jídel. Obaly budou následně ekologicky zlikvidovány.

Rozvoz jídel

Předností programu LINIEBOX je i rozvoz jídla 1x týdně. Jídlo vám připravíme v balíčcích na týden dopředu. Nemusíte denně čekat na kurýra nebo dojíždět pro jídlo přes celé město. Tím také šetříte svůj čas a peníze.

Samozřejmostí je vybavenost aut zajišťujících dovážku jídel chladícími boxy. Jídlo je na cestu nejdříve připraveno šokovým zmrazením. K vám se dostane dokonale vychlazené. Po převzetí balíček uložíte do ledničky. Tím je zaručeno, že strava nezteplá, nezkazí se.

Obvyklá doba rozvozu je v neděli mezi 17:30 - 21:00. Pokud nemáte možnost si převzít krabičky LINIEBOX v uvedený čas, je nutné kontaktovat tel: č. 734 311 289 vždy v neděli do 16 hod a domluvit možnost převzetí popř. ponechání krabiček LINIEBOX na výdejním místě v daném městě. Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, budete informováni o ponechání krabiček LINIEBOX na výdejním místě. V případě, že se po domluvě řidič na adresu s krabičkami LINIEBOX vrátí, bude tato opětovná doprava zpoplatněna. Krabičky LINIEBOX za vás může převzít i jiná osoba např. sousedé a pod.

Krabičkovou dietu LINIEBOX dovezeme na zkušební týden v Brně ZDARMA!

Ceník dopravy a plateb je uveden u jednotlivých programů.
Chcete ušetřit za dopravu? Jídlo lze vyzvednout v neděli v místě jeho přípravy v Brně - restaurace KANAS Brno.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás