Jablečná dieta

Jablečná dieta je opravdu jednoduchá. Stačí, když vydržíte po dobu tří až šesti dnů jíst deset až dvanáct jablek denně.Ovšem pouze jablka a žádné jiné jídlo.

Pít můžete pouze vodu a neslazené bylinkové čaje. Jablka můžete upravovat různými způsoby (např. povařit, upéci či jíst syrová).

Díky jablečné dietě se zbavíte nadbytečných kilogramů, ale navíc si dokonale pročistíte krev, játra i ledviny. Jablečná vláknina zbaví vaše střeva těžkých kovů a zabrání množení škodlivých mikroorganismů. A co víc: Jablka vás zasytí, takže nemáte hlad a ani po nich nepřiberete a jsou velkou zásobárnou vitamínů a látek, které tělu dodávají energii a vitalitu.

Jablka snižují cholesterol, který je pro naše tělo škodlivý a naopak, zvyšují cholesterol potřebný. Jablka zabraňují opotřebovávání organismu a zpevňují cévní stěny.

Nevýhody

Pokud vynecháme kromě jablek jakékoliv jiné jídlo, budou nám chybět některé minerály a stopové prvky, které v jablcích, ale občas i v naší běžné stravě, chybí.
Jednostrannost.
Ztráta svaloviny. Díky nedostatku bílkovin ve stravě ubývají spíš naše svaly než tukové zásoby.

... zpět na seznam článků

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás