Hubnutí do plavek

Je to téma každého léta, většina žen právě na jaře řeší své kilogramy.Ze zimních období jsme si jich přinesli pěknou nadílku, které nám ať chceme či nechceme, překážejí k pohodlnému strávení krásných chvil na koupalištích a plovárnách. Před každým létem přemýšlíme jak se těchto kilogramů zbavit, jak vypadat na koupališti co nejlépe a jak se vyrýsovat do plavek.

Většina odborníků se shoduje, v názoru, že pokud se vám podaří na jaře zhubnout, je to úspěch, který vás většinou povzbudí, abyste si štíhlou linii zachovali i po delší dobu. Jaro je skutečně ten nejideálnější čas, kdy začít s cvičením i úpravou jídelníčku. Stanovte si však reálné cíle. Vytrvejte a nebuďte na sebe přehnaně přísné

Chcete-li zhubnout zdravě a natrvalo, nespěchejte. Při razantní dietě sice rychle ztratíte pár kilo, ale hned jak začnete normálně jíst, zase je naberete. A s největší pravděpodobností i pár kilo navrch. Za optimální se považuje, shodíte-li půl kilogramu do týdne – i tak můžete do letní dovolené ještě zhubnout několik kilogramů a zpevnit si postavu! A co nestihnete zhubnout do léta, toho se díky zdravému životnímu stylu můžete zbavovat i po celý zbytek roku.

Hubnout se dá – a také musí – zdravě, bez trápení, bez pocitu hladu a násilného odříkání. Jen tak u toho vydržíte! Šanci na trvalý úspěch má pouze to, co je nám příjemné.

... zpět na seznam článků

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás