Cviky na hubnutí

Všechny cviky je zapotřebí vykonávat pravidelně a delší dobu, abychom se dobrali kýženého výsledku. Ideální je začlenit alespoň mírné cviky do svého každodenního programu. Cvičit lze i u některých profesí v práci, například v kanceláři si lze vyčlenit přestávky na několik málo cviků. Ač se to může zdát nedostatečné, je to lepší než jen sedět a nechat tuky se v klidu usazovat.

Cviků na úpravu postavy existuje velká řada. Mnohé z nich můžeme provozovat za asistence profesionálních cvičitelů a trenérů, hlídající, že všechno provádíme správně a že naše úsilí nepřijde vniveč. Jde například o jógu, kalanetiku nebo jiné ucelené programy.

Pro velmi obézní je nejvhodnější systém speciálních cviků v bazénu (aquaaerobik, plavání), kde se mohou lépe pohybovat, nepotí se a kde ke snižování váhy dochází mnohem rychleji díky příznivým vlastnostem vody (například odpor vody, teplota atd.).

Na našem trhu, ať už v časopisech, v hypermarketech či v televizním shoppingu, se můžeme setkat s nejrůznějšími cvičebními přístroji. Pokud hodláme do své postavy investovat nějaké finance navíc, nelze než doporučit.

Na DVD, videokazetách a v knihách představují známé české i zahraniční osobnosti své cviky, které vedly k jejich perfektním figurám. Proč to tedy nezkusit také?

Pravděpodobně nejširším zdrojem cviků na zhubnutí je internet. Ten je doslova zaplaven stovkami webových stránek, kde odborníci i laici radí, jak dosáhnout vysněné postavy pomocí cviků. Stačí si jen vybrat.

... zpět na seznam článků

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás